Tu jesteś: Strona Główna · Praca
Pozycjonowanie jest dla Ludzi

Firma TURBRUK - Usługi Brukarskie oraz Hurtownia Kostki Brukowej.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brukarz Brygadzista

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie usług brukarskich na inwestycjach prywatnych
  • Zarządzanie grupą 3-5 brukarzy
  • Rozliczenia czasu pracy i towaru na inwestycji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zawodzie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w ukłądaniu kostki betonowej i granitowej
  • Prawojazdy kat. "B"
  • Uprawnienia operatora ładowarki, koparki,

Co oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzalną pracę na terenie woj. Śląskiego
  • Szeroki zakres zadań i kompetencji
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

TURBRUK

ul. Modrzańska
Orzesze - Woszczyce

Bądź na adres mailowy:
turbruk@o2.pl z dopiskiem Brukarz Brygadzista

Uprzejmie informujemy, że nadsyłanych ofert nie zwracany oraz zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz U. Nr 133 poz. 883)”

Twitter Facebook MySpace Digg
Choose Language
Szukaj

Praca
Kontakt
an image
TURBRUK Artur Nadarzyński

Hurtownia Kostki i Kamienia
43-180 Orzesze
Mail: turbruk@o2.pl

Tel: (32) 434-00-34
Tel: 506 058 977

Usługi brukarskie
Tel: 506-120-444